Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracownicy

Czcionka:

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa przedmiotu, rodzaj prowadzonych zajęć

 

Andrzejewska Mariola

Wychowawca klasy 3 PPB

Zajęcia rewalidacyjne

 

Przysposobienie do pracy

 

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

 

Awłasewicz Alicja

Wychowawca klasy 8 L

Język polski

 

Biblioteka szkolna

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

Bednarz Michał

Godziny wychowawcze w internacie

 

Świetlica szkolna

 

Berent Katarzyna

Wychowawca klasy 8A

Zajęcia rozwijające komunikowanie się

 

Zajęcia rozwijające kreatywność

 

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Geografia

 

Przyroda

 

Blok Edyta

Wychowawca klasy 3 F AUT.

Zajęcia rozwijające kreatywność

 

Zajęcia rozwijające komunikowanie się

 

Świetlica szkolna

 

Zajęcia kształtujące kreatywność

 

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Borkowska Mariola

Godziny wychowawcze w internacie

 

Chilicki Dariusz

Zajęcia sportowe

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Wychowanie fizyczne

 

Czajka Sylwia

Wychowawca klasy 5 L

Wychowanie fizyczne

 

Zajęcia kształtujące kreatywność

 

Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą

 

Czepkowska Aneta

Wychowawca klasy 6 B

Zajęcia rozwijające komunikowanie się

 

Zajęcia rozwijające kreatywność

 

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Zajęcia kształtujące kreatywność

 

Świetlica szkolna

 

Drożdżowska Agnieszka

Wychowawca klasy 3 L

Zajęcia rewalidacyjne

 

Edukacja wczesnoszkolna

 

Zajęcia kształtujące kreatywność

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

Głuszek Marzena

(wicedyrektor)

Zajęcia rewalidacyjne

 

Głuszek Piotr

Przysposobienie do pracy

 

Zajęcia kształtujące kreatywność

 

Muzyka

 

Golla Danuta

Świetlica szkolna

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

 

Zajęcia rozwijające komunikowanie się

 

Terapia logopedyczna

 

Hoszowski - Siarkiewicz Paweł

Zajęcia rewalidacyjne

 

Wychowanie fizyczne

 

Jezierska - Golon Marta

Psycholog

 

Karasiński Mariusz

Informatyka

 

Technika

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Zajęcia z języka polskiego dla przyb. z zagranicy

 

Kisiel Adam

Fizyka

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

Kozińska Danuta

 

Chemia

 

Godziny wychowawcze w internacie

 

Przysposobienie do pracy

 

Koziński Jacek

Godziny wychowawcze w internacie

 

Lewandowska Renata

Religia

 

Świetlica szkolna

 

Godziny wychowawcze w internacie

 

Ludewicz– Odzeniak Izabela

Wychowawca klasy 6 E

Zajęcia kształtujące kreatywność

 

Zajęcia rozwijające kreatywność

 

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

 

Język niemiecki

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Zajęcia rozwijające komunikowanie się

 

Łangowska Małgorzata

Wychowawca klasy 2 L

Edukacja wczesnoszkolna

 

Wychowanie do życia w rodzinie

 

Zajęcia kształtujące kreatywność

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

 

Łączna Agnieszka

Wychowawca klasy 3 PPD

Przysposobienie do pracy

 

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

 

Wiedza o społeczeństwie

 

Historia

 

Świetlica szkolna

 

Maciaszek- Horyń Karolina

Wychowawca klasy 3 PPC

Doradztwo zawodowe

 

Przysposobienie do pracy

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

 

Maliszewski Piotr

Godziny wychowawcze w internacie

 

Świetlica szkolna

 

Nowicka Maja

Wychowawca klasy 8 I AUT.

Zajęcia rewalidacyjne

 

Zajęcia kształtujące kreatywność

 

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

 

Zajęcia rozwijające kreatywność

 

Zajęcia rozwijające komunikowanie się

 

Nowicki Maciej
(dyrektor)

Wychowanie fizyczne

 

Nowotarski Wojciech

Religia

 

Opoczyńska Hanna

Wychowawca klasy 7 D

Zajęcia rozwijające komunikowanie się

 

Zajęcia rozwijające kreatywność

 

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

 

Plastyka

 

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

 

Pawłowska Sylwia

Wychowawca klasy 3 J AUT.

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

 

Zajęcia kształtujące kreatywność

 

Zajęcia rozwijające komunikowanie się

 

Świetlica szkolna

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Sakwerda Agnieszka

Świetlica szkolna

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Zajęcia rozwijające komunikowanie się

 

Terapia logopedyczna

 

Schröter-Antoniewicz Angelika

Wychowawca klasy 8 G

Zajęcia rozwijające komunikowanie się

 

Zajęcia rozwijające kreatywność

 

Świetlica szkolna

 

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Siebers Bożena

Wychowawca klasy 3 PPA

Zajęcia rewalidacyjne

 

Przysposobienie do pracy

 

Zajęcia rozwijające kreatywność

 

Świetlica szkolna

 

Sławski Łukasz

Pedagog

 

Świetlica szkolna

 
 

Suder Marta

Godziny wychowawcze w internacie

 

Wieczorek Justyna

Wychowawca klasy 6 H

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Świetlica szkolna

 

Zajęcia kształtujące kreatywność

 

Zajęcia rozwijające kreatywność

 

Wojtczak Anna

Wychowawca odziału R-W

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

 

Świetlica szkolna

 

Zielińska Anna

Wychowawca klasy 7 L

Matematyka

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą

 

Żyła Magdalena

Wychowawca klasy 7 C

Zajęcia rozwijające kreatywność

 

Świetlica szkolna

 

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

 

Biologia

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

Zegar

Pogoda

Kalendarium

Maj 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny