Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracownicy

Czcionka:
1. Andrzejewska Mariola przysposobienie do pracy, funkcjonowanie osobiste i społeczne  
2. Awłasewicz Alicja język polski VII-VIII SP
3. Bednarz Michał  

wychowawca w internacie

4. Berent Katarzyna geografia, przyroda, plastyka, funkcjonowanie w środowisku, zaj. rewalidacyjne 8 A
5. Borkowska Mariola   wychowawca w internacie
6. Chilicka Anna przysposobienie do pracy, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zaj. rewalidacyjne 3PPA
7. Chilicki Dariusz wychowanie fizyczne, zaj. rewalidacyjne  
8. Czajka Sylwia wychowanie fizyczne  
9. Czepkowska Aneta plastyka, technika, funkcjonowanie w środowisku, zaj. rewalidacyjne 8 B
10. Drożdżowska Agnieszka   wychowawca w internacie
11. Duda Anna edukacja dla bezpieczeństwa  
12. Głuszek Marzena fizjoterapia  
13. Głuszek Piotr muzyka, zajęcia artystyczne, przysposobienie do pracy  
14. Golla Danuta terapia logopedyczna  
15. Horyń - Maciaszek Karolina pedagog, przysposobienie do pracy, funkcjonowanie osobiste i społeczne 3PPC
16. Hoszowski-Siarkiewicz Paweł       wychowanie fizyczne  
17. Jezierska - Golon Marta psycholog  
18. Karasiński Mariusz informatyka, zaj. techniczne  
19. Kisiel Adam fizyka  
20. Kozińska Danuta chemia wychowawca w internacie
21. Koziński Jacek   wychowawca w internacie
22. Krzykowska Zofia funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy 3PPB
23. Lewandowska Renata religia  
24. Lubas Lutosława edukacja wczesnoszkolna, muzyka, zaj. rewalidacyjne 3 E
25. Ludewicz - Odzeniak Izabela język niemiecki, zaj. rewalidacyjne V-VI SP
26. Łangowska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie, zaj. rewalidacyjne I-III SP
27. Łączna Agnieszka historia, wos, przysposobienie do pracy, funkcjonowanie osobiste i społeczne, 1PP
28. Marcinkiewicz Iwona funkcjonowanie w środowisku, technika, plastyka, zaj. rewalidacyjne  
29. Nowicka Maja psycholog  
30. Nowicki Maciej wychowanie fizyczne        
31. ks.Nowotarski Wojciech religia  
32. Opoczyńska Hanna funkcjonowanie w środowisku, technika, plastyka, zaj. rewalidacyjne 8D
33. Pawłowska Sylwia edukacja wczesnoszkolna, zaj. rewalidacyjne, pedagog I-III aut.
34. Sakwerda Agnieszka terapia logopedyczna  
35. Schröter-Antoniewicz Angelika funkcjonowanie w środowisku, technika, plastyka, zaj. rewalidacyjne 8G
36. Siebers Bożena przysposobienie do pracy, muzyka z rytmiką, technika  
37. Suder Marta   wychowawca w internacie
38. Wieczorek Justyna funkcjonowanie w środowisku, technika, plastyka, zaj. rewalidacyjne 6 I
39. Zielińska Anna matematyka, zaj. rewalidacyjne IV SP
40. Żyła Magdalena biologia, funkcjonowanie w środowisku, zaj. rewalidacyjne 8 C

 

Zegar

Pogoda

Kalendarium

Grudzień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny