Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Oddziały

Czcionka:

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W JASTROWIU

SKŁADY KLAS ORAZ GRUP WYCHOWAWCZYCH

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W JASTROWIU

NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ  INTELEKTUALNA W STOPNIU UMIARKOWANYM  LUB ZNACZNYM

Klasa  2J aut. (wych. – Sylwia Pawłowska)

Klasa 3F aut. (wych. – Edyta Blok)

Klasa 5E  (wych. – Izabela Ludewicz-Odzeniak)

Klasa 5H aut. (wych. – Justyna Wieczorek)

Klasa 6B  (wych. – Aneta Czepkowska)

Klasa 7I aut.  (wych. – Maja Nowicka)

Klasa 8A  (wych. – Katarzyna Berent)

Klasa 8C aut. (wych. – Magdalena Żyła)     

Klasa 8D  (wych. – Hanna Opoczyńska)      

Klasa 7G  (wych. – Angelika Schrőter-Antoniewicz)

 

NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ  INTELEKTUALNA W STOPNIU LEKKIM

Klasa 3L  (wych. –Agnieszka Drożdżowska)

Klasa 5L  (wych. – Sylwia Czajka)

Klasa 6L (wych. Anna Zielińska)

Klasa 8L (wych. – Alicja Awłasewicz)

 

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W JASTROWIU

NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ  INTELEKTUALNA W STOPNIU UMIARKOWANYM LUB ZNACZNYM

Klasa 3PPA (wych. – Anna Chilicka)               

Klasa 3PPB  (wych. – Mariola Andrzejewska )

Klasa 3PPC  (wych. –  Karolina Maciaszek–Horyń)    

Klasa 3PPD (wych. – Agnieszka Łączna)

 

ODDZIAŁ REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY (wych. Anna Wojtczak)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPY WYCHOWAWCZE

 

I gr.

 

1.         Życka Oliwia

2.         Życka Maria

3.         Świrska Paulina

4.         Osińska Martyna

5.         Lipecka Daria

6.         Bień Julia

7.         Amelia Graczyk

8.         Kuts Myroslava

 

 

 

II gr.

 

1.         Stolarczyk Marcin

2.         Jonac Adam

3.         Świrski Kamil

4.         Świrski Daniel

5.         Białczyk Łukasz

6.         Gokiert Sebastian

 

 

 

III gr.

 

1.         Gabrysiak Dawid

2. Knapczyk Karol

3. Antosik Artur

4. Bierniukiewicz Alan

5. Krajniak Jan

6. Wochna Kacper

7. Formella Ksawery

8. Fons Stanisław

 

 

 

GRUPY WYCHOWAWCZE

Lp.  GRUPA I GRUPA II GRUPA III ŁĄCZNIE

Ogółem: 8 6 8 22

 

Zegar

Pogoda

Kalendarium

Styczeń 2023
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny