Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa

Czcionka:

1RW

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
08:55 - 09:40 zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
09:50 - 10:35 zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
10:55 - 11:40 zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Agnieszka Sakwerda
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Marzena Głuszek
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Katarzyna Berent
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Sylwia Pawłowska
304
1RW (Sz.P.)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze_1
Agnieszka Sakwerda
304
1RW (Sz.P.)

 

2l aut

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
Brak sali
2Iaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne
Dariusz Chilicki
006
2Iaut (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
311
2Iaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
312
2Iaut (Sz.P.)
10:55 - 11:40 Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Dariusz Chilicki
224
2Iaut (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Dariusz Chilicki
006
2Iaut (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
311
2Iaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
11:45 - 12:30 Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)
  Religia
Radosław Winiecki
300
2Iaut (Sz.P.)
  Edukacja wczesnoszkolna
Monika Ryczkowska
311
2Iaut (Sz.P.)

 

3E

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
225
3E (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
3E (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
3E (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
3E (Sz.P.)
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
225
3E (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
10:55 - 11:40 Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
  Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
11:45 - 12:30   Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)
  Edukacja wczesnoszkolna
Lutosława Lubas
225
3E (Sz.P.)

 

4C aut

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 Funkcjonowanie w środowisku
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
300
4Caut (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
08:55 - 09:40 Funkcjonowanie w środowisku
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Technika
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Plastyka
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Technika
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
09:50 - 10:35 Plastyka
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Technika
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Plastyka
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
4Caut (Sz.P.)
Technika
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
10:55 - 11:40 Plastyka
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Muzyka z rytmiką
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
4Caut (Sz.P.)
Muzyka z rytmiką
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Plastyka
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
11:45 - 12:30 Muzyka z rytmiką
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
  Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
4Caut (Sz.P.)
Technika
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
Muzyka z rytmiką
Magdalena Żyła
300
4Caut (Sz.P.)
12:35 - 13:20     Religia
Radosław Winiecki
300
4Caut (Sz.P.)
  Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
4Caut (Sz.P.)

 

6A

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 Funkcjonowanie w środowisku
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)
Muzyka z rytmiką
Bożena Siebers
226
6A (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)
08:55 - 09:40 Plastyka
Monika Ryczkowska
226
6A (Sz.P.)
Plastyka
Monika Ryczkowska
226
6A (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)
Muzyka z rytmiką
Bożena Siebers
226
6A (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)
09:50 - 10:35 Muzyka z rytmiką
Bożena Siebers
226
6A (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
6A (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
226
6A (Sz.P.)
Technika
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)
Plastyka
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)
10:55 - 11:40 Technika
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)
Muzyka z rytmiką
Bożena Siebers
226
6A (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)
Plastyka
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)
Plastyka
Aneta Czepkowska
Brak sali
6A (Sz.P.)
11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
6A (Sz.P.)
Technika
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)
Technika
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)
Muzyka z rytmiką
Bożena Siebers
226
6A (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
Brak sali
6A (Sz.P.)
12:35 - 13:20     Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
6A (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
226
6A (Sz.P.)
Technika
Aneta Czepkowska
226
6A (Sz.P.)

 

6B

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 Funkcjonowanie w środowisku
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
6B (Sz.P.)
08:55 - 09:40 Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
219
6B (Sz.P.)
Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
219
6B (Sz.P.)
Technika
Bożena Siebers
219
6B (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
219
6B (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
09:50 - 10:35 Plastyka
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Plastyka
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Plastyka
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Technika
Bożena Siebers
219
6B (Sz.P.)
Plastyka
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
10:55 - 11:40 Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
Brak sali
6B (Sz.P.)
Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
219
6B (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
219
6B (Sz.P.)
Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
219
6B (Sz.P.)
Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
219
6B (Sz.P.)
11:45 - 12:30 Technika
Bożena Siebers
219
6B (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
6B (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Funkcjonowanie w środowisku
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Technika
Bożena Siebers
219
6B (Sz.P.)
12:35 - 13:20 Plastyka
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
6B (Sz.P.)
    Technika
Bożena Siebers
219
6B (Sz.P.)

 

3 lekko

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
    Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
09:50 - 10:35 Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja muzyczna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
3lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
Brak sali
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
10:55 - 11:40 Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
3lekko (Sz.P.)
Zajęcia komputerowe
Małgorzata Łangowska
210
3lekko (Sz.P.)
Edukacja plastyczna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
11:45 - 12:30 Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
206
3lekko (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)

 

4 lekko

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 Religia
Andrzej Kaleta
005
4lekko (Sz.P.)
Wychowanie do życia w rodzinie
Małgorzata Łangowska
206
4lekko (Sz.P.)
Muzyka
Piotr Głuszek
aula
4lekko (Sz.P.)
Zajęcia komputerowe
Mariusz Karasiński
210
4lekko (Sz.P.)
Historia i społeczeństwo
Agnieszka Łączna
227
4lekko (Sz.P.)
08:55 - 09:40 Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
220
4lekko (Sz.P.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
4lekko (Sz.P.)
Przyroda
Katarzyna Berent
209
4lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
4lekko (Sz.P.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
4lekko (Sz.P.)
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
006
4lekko (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
4lekko (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
4lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
4lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
duża sala gimnastyczna 1
4lekko (Sz.P.)
10:55 - 11:40 Przyroda
Katarzyna Berent
209
4lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
4lekko (Sz.P.)
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
4lekko (Sz.P.)
Przyroda
Katarzyna Berent
209
4lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
duża sala gimnastyczna 1
4lekko (Sz.P.)
11:45 - 12:30 Matematyka
Anna Zielińska
227
4lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
4lekko (Sz.P.)
Zajęcia techniczne
Małgorzata Łangowska
207
4lekko (Sz.P.)
Religia
Andrzej Kaleta
127
4lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
4lekko (Sz.P.)
12:35 - 13:20 Plastyka
Aneta Czepkowska
209
4lekko (Sz.P.)
  Matematyka
Anna Zielińska
227
4lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
duża sala gimnastyczna 1
4lekko (Sz.P.)
 

 

6 lekko

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 Muzyka
Piotr Głuszek
aula
6lekko (Sz.P.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
6lekko (Sz.P.)
Plastyka
Aneta Czepkowska
209
6lekko (Sz.P.)
Historia i społeczeństwo
Agnieszka Łączna
Brak sali
6lekko (Sz.P.)
Przyroda
Katarzyna Berent
217
6lekko (Sz.P.)
08:55 - 09:40 Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą
Alicja Awłasewicz
205
6lekko (Sz.P.)
Przyroda
Katarzyna Berent
209
6lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
006
6lekko (Sz.P.)
Zajęcia komputerowe
Mariusz Karasiński
210
6lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
6lekko (Sz.P.)
09:50 - 10:35 Język polski
Alicja Awłasewicz
205
6lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
006
6lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
6lekko (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
6lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duż sala gimnastyczna 2
6lekko (Sz.P.)
10:55 - 11:40 Język polski
Alicja Awłasewicz
205
6lekko (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
6lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
6lekko (Sz.P.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
6lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duż sala gimnastyczna 2
6lekko (Sz.P.)
11:45 - 12:30 Religia
Andrzej Kaleta
217
6lekko (Sz.P.)
Historia i społeczeństwo
Agnieszka Łączna
127
6lekko (Sz.P.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
6lekko (Sz.P.)
Zajęcia techniczne
Małgorzata Łangowska
209
6lekko (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
6lekko (Sz.P.)
12:35 - 13:20 Zajęcia techniczne
Małgorzata Łangowska
206
6lekko (Sz.P.)
Zajęcia komputerowe
Mariusz Karasiński
210
6lekko (Sz.P.)
Religia
Andrzej Kaleta
127
6lekko (Sz.P.)
Przyroda
Katarzyna Berent
209
6lekko (Sz.P.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
6lekko (Sz.P.)
13:25 - 14:10       Wychowanie do życia w rodzinie
Małgorzata Łangowska
206
6lekko (Sz.P.)
 

Zegar

Pogoda

Kalendarium

Wrzesień 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny