Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa

Czcionka:

1J

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
218
1Jaut (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
218
1Jaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
2 08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
3 09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
4 10:55 - 11:40 Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Sylwia Pawłowska
218
1Jaut (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
1Jaut (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
1Jaut (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
1Jaut (Sz.P.)
5 11:45 - 12:30 Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
218
1Jaut (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
218
1Jaut (Sz.P.)
     

3I

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
2 08:55 - 09:40 Zajęcia rozwijające komunikowanie się
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające komunikowanie się
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
3 09:50 - 10:35 Zajęcia rozwijające kreatywność
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
311
3Iaut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
4 10:55 - 11:40 Zajęcia rozwijające kreatywność
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Dariusz Chilicki
006
3Iaut (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Dariusz Chilicki
Brak sali
3Iaut (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Dariusz Chilicki
006
3Iaut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)
5 11:45 - 12:30     Religia
Radosław Winiecki
311
3Iaut (Sz.P.)
  Zajęcia rozwijające kreatywność
Maja Nowicka
311
3Iaut (Sz.P.)

4E

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
006
4E (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
 
2 08:55 - 09:40 Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
225
4E (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
225
4E (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
3 09:50 - 10:35 Zajęcia rozwijające komunikowanie się
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające komunikowanie się
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
4E (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
4 10:55 - 11:40 Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
5 11:45 - 12:30 Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
  Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)
6 12:35 - 13:20 Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
4E (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
4E (Sz.P.)
    Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
225
4E (Sz.P.)

5C

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
  Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
5Caut (Sz.P.)
2 08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
5Caut (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
5Caut (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające komunikowanie się
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
3 09:50 - 10:35 Zajęcia rozwijające kreatywność
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
300
5Caut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
4 10:55 - 11:40 Zajęcia rozwijające kreatywność
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Katarzyna Berent
300
5Caut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
5 11:45 - 12:30 Zajęcia rozwijające kreatywność
Katarzyna Berent
300
5Caut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
300
5Caut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające komunikowanie się
Katarzyna Berent
300
5Caut (Sz.P.)
6 12:35 - 13:20 Zajęcia rozwijające kreatywność
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)
  Zajęcia plastyczne (godz. dyr.)
Bożena Siebers
300
5Caut (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
5Caut (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Magdalena Żyła
300
5Caut (Sz.P.)

6B

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Bożena Siebers
219
6B (Sz.P.)
  Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
2 08:55 - 09:40 Zajęcia rozwijające kreatywność
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
3 09:50 - 10:35 Zajęcia rozwijające komunikowanie się
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
4 10:55 - 11:40 Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
6B (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
6B (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Bożena Siebers
219
6B (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Bożena Siebers
219
6B (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Bożena Siebers
219
6B (Sz.P.)
5 11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
6B (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
6B (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Bożena Siebers
219
6B (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające komunikowanie się
Katarzyna Berent
219
6B (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Bożena Siebers
219
6B (Sz.P.)
6 12:35 - 13:20 Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
219
6B (Sz.P.)
  Religia
Radosław Winiecki
219
6B (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
219
6B (Sz.P.)
 

6G

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
2 08:55 - 09:40 Religia
Andrzej Kaleta
304
6G (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Religia
Andrzej Kaleta
304
6G (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
3 09:50 - 10:35 Zajęcia rozwijające kreatywność
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
4 10:55 - 11:40 Zajęcia rozwijające kreatywność
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Angelika Schroter-Antoniewicz
218
6G (Sz.P.)
5 11:45 - 12:30 Zajęcia rozwijające kreatywność
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające komunikowanie się
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające komunikowanie się
Angelika Schroter-Antoniewicz
304
6G (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duż sala gimnastyczna 2
6G (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duż sala gimnastyczna 2
6G (Sz.P.)
6 12:35 - 13:20 Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
6G (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
6G (Sz.P.)
     

7A

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
226
7A (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Lutosława Lubas
226
7A (Sz.P.)
2 08:55 - 09:40 Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
7A (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
7A (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
3 09:50 - 10:35 Zajęcia rozwijające kreatywność
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Religia
Andrzej Kaleta
226
7A (Sz.P.)
Religia
Andrzej Kaleta
226
7A (Sz.P.)
Funkcjonowanie osobiste i społeczne
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
4 10:55 - 11:40 Zajęcia rozwijające kreatywność
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
5 11:45 - 12:30 Zajęcia rozwijające kreatywność
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające kreatywność
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
duża sala gimnastyczna 1
7A (Sz.P.)
6 12:35 - 13:20   Zajęcia rozwijające kreatywność
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające komunikowanie się
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Zajęcia rozwijające komunikowanie się
Aneta Czepkowska
226
7A (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
duża sala gimnastyczna 1
7A (Sz.P.)

3 lekko

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45   Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
224
3lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
224
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
2 08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
Brak sali
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
3 09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
4 10:55 - 11:40 Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
206
3lekko (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
206
3lekko (Sz.P.)
Religia
Radosław Winiecki
206
3lekko (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
206
3lekko (Sz.P.)
5 11:45 - 12:30 Edukacja muzyczna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Edukacja plastyczna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
Zajęcia komputerowe
Małgorzata Łangowska
210
3lekko (Sz.P.)
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Łangowska
206
3lekko (Sz.P.)
 

5 lekko

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
duż sala gimnastyczna 2
5lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
duż sala gimnastyczna 2
5lekko (Sz.P.)
Przyroda
Katarzyna Berent
209
5lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
siłownia-duża sala
5lekko (Sz.P.)
Historia i społeczeństwo
Agnieszka Łączna
127
5lekko (Sz.P.)
2 08:55 - 09:40 Matematyka
Anna Zielińska
227
5lekko (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
5lekko (Sz.P.)
Historia i społeczeństwo
Agnieszka Łączna
127
5lekko (Sz.P.)
Plastyka
Aneta Czepkowska
209
5lekko (Sz.P.)
Religia
Andrzej Kaleta
209
5lekko (Sz.P.)
3 09:50 - 10:35 Religia
Andrzej Kaleta
209
5lekko (Sz.P.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
5lekko (Sz.P.)
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
5lekko (Sz.P.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
5lekko (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
5lekko (Sz.P.)
4 10:55 - 11:40 Język polski
Alicja Awłasewicz
205
5lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
5lekko (Sz.P.)
Zajęcia komputerowe
Mariusz Karasiński
210
5lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
5lekko (Sz.P.)
Przyroda
Katarzyna Berent
209
5lekko (Sz.P.)
5 11:45 - 12:30 Język polski
Alicja Awłasewicz
205
5lekko (Sz.P.)
Muzyka
Piotr Głuszek
aula
5lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
duż sala gimnastyczna 2
5lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
5lekko (Sz.P.)
 
6 12:35 - 13:20 Przyroda
Katarzyna Berent
209
5lekko (Sz.P.)
Zajęcia techniczne
Małgorzata Łangowska
206
5lekko (Sz.P.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
5lekko (Sz.P.)
Wychowanie do życia w rodzinie
Małgorzata Łangowska
206
5lekko (Sz.P.)
 
7 13:25 - 14:10 Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
5lekko (Sz.P.)
       

7 lekko

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą
Alicja Awłasewicz
205
7lekko (Sz.P.)
Biologia
Magdalena Żyła
209
7lekko (Sz.P.)
Historia
Agnieszka Łączna
127
7lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
7lekko (Sz.P.)
Zajęcia muzyczne (godz. dyr.)
Piotr Głuszek
aula
7lekko (Sz.P.)
2 08:55 - 09:40 Historia
Agnieszka Łączna
127
7lekko (Sz.P.)
Chemia
Anna Chilicka
209
7lekko (Sz.P.)
Plastyka
Aneta Czepkowska
216
7lekko (Sz.P.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
7lekko (Sz.P.)
Fizyka
Anna Zielińska
227
7lekko (Sz.P.)
3 09:50 - 10:35 Matematyka
Anna Zielińska
227
7lekko (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
7lekko (Sz.P.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
7lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
7lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
7lekko (Sz.P.)
4 10:55 - 11:40 Geografia
Katarzyna Berent
209
7lekko (Sz.P.)
Informatyka
Mariusz Karasiński
210
7lekko (Sz.P.)
Muzyka
Piotr Głuszek
aula
7lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
7lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
7lekko (Sz.P.)
5 11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
7lekko (Sz.P.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
7lekko (Sz.P.)
Religia
Andrzej Kaleta
209
7lekko (Sz.P.)
Fizyka
Anna Zielińska
227
7lekko (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
7lekko (Sz.P.)
6 12:35 - 13:20 Język polski
Alicja Awłasewicz
205
7lekko (Sz.P.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
7lekko (Sz.P.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
7lekko (Sz.P.)
Chemia
Anna Chilicka
209
7lekko (Sz.P.)
Geografia
Katarzyna Berent
209
7lekko (Sz.P.)
7 13:25 - 14:10 Biologia
Magdalena Żyła
227
7lekko (Sz.P.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
7lekko (Sz.P.)
Doradztwo zawodowe (raz w miesiącu)
Alicja Bajon-Łopka
127
7lekko (Sz.P.)
Wychowanie do życia w rodzinie
Małgorzata Łangowska
206
7lekko (Sz.P.)
Religia
Andrzej Kaleta
209
7lekko (Sz.P.)

Zegar

Pogoda

Kalendarium

Listopad 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny