Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Z medalami z Czarnkowa

Utworzono dnia 26.09.2017
Czcionka:

26 września reprezentacja uczniów naszej szkoły z sukcesem rywalizowała w XIX Mistrzostwach Regionu Nadnotecko - Pilskiego Sprawni –Razem w biegach przełajowych w Czarnkowie.

W młodszej kat. wiekowej Mateusz Bezulski zdobył złoty medal, Piotr Świrski - srebrny medal, Kordian Gibała - brązowy medal, Sebastian Cofał zajął czwarte miejsce, Dominik Twardowski - piąte miejsce. W starszej kat. wiekowej Kamil Zdrenka uplasował się na 3. miejscu. W klasyfikacji drużynowej chłopcy zdobyli pucharowe 1. miejsce. Mateusz Bezulski i Piotr Świrski zakwalifikowali się na Mistrzostwa Polski, które odbędą się 14 października w Łodzi. Wierzę w moich zawodników.

Paweł Hoszowski - Siarkiewicz

XIX Mistrzostwa Regionu Nadnotecko-Pilskiego w biegach przełajowych "Sprawnych-Razem" w Czarnkowie

Utworzono dnia 02.10.2017, 22:08