Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Podsumowanie realizacji zadania: „POMYSŁODAJNIA-WARSZTATY KULINARNO-RĘKODZIELNICZE”

Utworzono dnia 23.11.2019
Czcionka:

W sobotę, 23 listopada 2019 roku, przedstawiciele uczniów naszego Ośrodka z Panią Agnieszką Łączną oraz Panią wicedyrektor Marzeną Głuszek, uczestniczyli w podsumowaniu zadania: „Pomysłodajnia - warsztaty kulinarno - rękodzielnicze”, które odbyło się w Środowiskowym Domu Samopomocy w Puszczykowie.

Zadanie: „Pomysłodajnia - warsztaty kulinarno - rękodzielnicze” zostało sfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich. 

Do udziału w zadaniu zaprosił nas Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocyw Puszczykowie, Pan Jerzy Pelowski.

Na zadanie składał się cykl warsztatów kulinarnych: „Kulinarne podróże po świecie” oraz cykl warsztatów: „Kreatywnie”. Uczestniczyło w nich 32 wychowanków naszego Ośrodka pod opieką Pań Agnieszki Łącznej, Angeliki Schrőter-Antoniewicz, Karoliny Maciaszek-Horyń oraz Pana Piotra Głuszka. Koordynatorem zadania była Pani wicedyrektor Marzena Głuszek.

Podczas spotkania w Puszczykowie, każda z ekip realizujących w swoich Placówkach warsztaty kulinarno - rękodzielnicze, miała za zadanie zaprezentowanie efektów swojej pracy.

Następnie gospodarze zaproponowali wszystkim ekipom wykonanie plakatu oraz warsztaty rękodzielnicze. Po nich przyszedł czas na degustację potraw. Nasza ekipa podała przepyszną zupę Pho, sushi oraz ciasteczka z wróżbą. Przyszedł również czas na ostateczne podsumowanie. Pan kierownik Jerzy Pelowski wręczył wszystkim uczestnikom certyfikaty oraz pamiątkowe książki kucharskie, w których znalazły się przepisy potraw wykonywanych przez wszystkich uczestników. Placówki otrzymały również wspaniałe prezenty w postaci ozdób świątecznych.

Ogromnie cieszymy się, że mogliśmy brać udział w powyższym projekcie i jednocześnie mamy nadzieję, że w przyszłości Środowiskowy Dom Samopomocy w Puszczykowie również zaprosi nas do udziału w podobnych przedsięwzięciach.

                                                                               

  Uczniowie oraz opiekunowie

 

Podsumowanie realizacji zadania: „POMYSŁODAJNIA-WARSZTATY KULINARNO-RĘKODZIELNICZE”

Utworzono dnia 28.11.2019, 05:49

Zegar

Pogoda

Kalendarium

Lipiec 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny