Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Gimnazjum

Czcionka:

2F

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Funkcjonowanie w środowisku
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
2F (Gim.)
Funkcjonowanie w środowisku
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
Funkcjonowanie w środowisku
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
 
2 08:55 - 09:40 Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
Funkcjonowanie w środowisku
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
2F (Gim.)
3 09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
duża sala gimnastyczna 1
2F (Gim.)
Funkcjonowanie w środowisku
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
2F (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
224
2F (Gim.)
4 10:55 - 11:40 Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
Religia
Andrzej Kaleta
207
2F (Gim.)
Funkcjonowanie w środowisku
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
5 11:45 - 12:30 Technika
Maja Nowicka
207
2F (Gim.)
Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
2F (Gim.)
Technika
Maja Nowicka
207
2F (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Sylwia Czajka
duża sala gimnastyczna 1
2F (Gim.)
Religia
Andrzej Kaleta
207
2F (Gim.)
6 12:35 - 13:20 Technika
Maja Nowicka
207
2F (Gim.)
  Technika
Maja Nowicka
207
2F (Gim.)
  Technika
Maja Nowicka
207
2F (Gim.)
7 13:25 - 14:10 Technika
Maja Nowicka
207
2F (Gim.)
  Technika
Maja Nowicka
207
2F (Gim.)
  Technika
Maja Nowicka
207
2F (Gim.)

3D

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Funkcjonowanie w środowisku
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Plastyka
Mariola Andrzejewska
220
3D (Gim.)
Funkcjonowanie w środowisku
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duż sala gimnastyczna 2
3D (Gim.)
Funkcjonowanie w środowisku
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
2 08:55 - 09:40 Plastyka
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duż sala gimnastyczna 2
3D (Gim.)
Technika
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Funkcjonowanie w środowisku
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Plastyka
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
3 09:50 - 10:35 Plastyka
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
3D (Gim.)
Technika
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Plastyka
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Religia
Andrzej Kaleta
220
3D (Gim.)
4 10:55 - 11:40 Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
3D (Gim.)
Funkcjonowanie w środowisku
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Plastyka
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Technika
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Technika
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
5 11:45 - 12:30 Plastyka
Mariola Andrzejewska
220
3D (Gim.)
Technika
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
3D (Gim.)
Technika
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Technika
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
6 12:35 - 13:20 Plastyka
Mariola Andrzejewska
220
3D (Gim.)
Technika
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
3D (Gim.)
Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
3D (Gim.)
Plastyka
Anna Wojtczak
220
3D (Gim.)
7 13:25 - 14:10       Religia
Andrzej Kaleta
220
3D (Gim.)
 

3H

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne
Maciej Nowicki
duża sala gimnastyczna 1
3H (Gim.)
Funkcjonowanie w środowisku
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Maciej Nowicki
duża sala gimnastyczna 1
3H (Gim.)
Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
3H (Gim.)
Plastyka
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)
2 08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne
Maciej Nowicki
duża sala gimnastyczna 1
3H (Gim.)
Technika
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Maciej Nowicki
duża sala gimnastyczna 1
3H (Gim.)
Religia
Andrzej Kaleta
216
3H (Gim.)
Funkcjonowanie w środowisku
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)
3 09:50 - 10:35 Funkcjonowanie w środowisku
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)
Technika
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)
Funkcjonowanie w środowisku
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)
Plastyka
Mariola Andrzejewska
216
3H (Gim.)
Plastyka
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)
4 10:55 - 11:40 Technika
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)
Plastyka
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)
Technika
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)
Funkcjonowanie w środowisku
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)
Religia
Andrzej Kaleta
216
3H (Gim.)
5 11:45 - 12:30 Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
3H (Gim.)
Plastyka
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)
Technika
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)
Technika
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)
Plastyka
Mariola Andrzejewska
216
3H (Gim.)
6 12:35 - 13:20 Technika
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)
Plastyka
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)
Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
3H (Gim.)
Technika
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)
Plastyka
Mariola Andrzejewska
216
3H (Gim.)
7 13:25 - 14:10       Plastyka
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)
 

2L

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Matematyka
Anna Zielińska
227
2L (Gim.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
2L (Gim.)
Chemia
Anna Chilicka
217
2L (Gim.)
Fizyka
Anna Zielińska
227
2L (Gim.)
Plastyka
Aneta Czepkowska
Brak sali
2L (Gim.)
2 08:55 - 09:40 Język polski
Alicja Awłasewicz
205
2L (Gim.)
Biologia
Magdalena Żyła
217
2L (Gim.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
2L (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
2L (Gim.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
2L (Gim.)
3 09:50 - 10:35 Język polski
Alicja Awłasewicz
205
2L (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
2L (Gim.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
2L (Gim.)
Historia
Agnieszka Łączna
127
2L (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
2L (Gim.)
4 10:55 - 11:40 Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą
Anna Zielińska
227
2L (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
2L (Gim.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
2L (Gim.)
Zajęcia techniczne
Mariusz Karasiński
210
2L (Gim.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
2L (Gim.)
5 11:45 - 12:30 Religia
Andrzej Kaleta
209
2L (Gim.)
Zajęcia techniczne
Mariusz Karasiński
210
2L (Gim.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
2L (Gim.)
Chemia
Anna Chilicka
209
2L (Gim.)
Biologia
Magdalena Żyła
209
2L (Gim.)
6 12:35 - 13:20 Zajęcia artystyczne
Piotr Głuszek
aula
2L (Gim.)
Informatyka
Mariusz Karasiński
210
2L (Gim.)
Religia
Andrzej Kaleta
209
2L (Gim.)
Geografia
Katarzyna Berent
207
2L (Gim.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
2L (Gim.)
7 13:25 - 14:10   Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
2L (Gim.)
Historia
Agnieszka Łączna
216
2L (Gim.)
   

3L

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Historia
Agnieszka Łączna
127
3L (Gim.)
Geografia
Katarzyna Berent
207
3L (Gim.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
3L (Gim.)
Historia
Agnieszka Łączna
127
3L (Gim.)
Biologia
Magdalena Żyła
209
3L (Gim.)
2 08:55 - 09:40 Biologia
Magdalena Żyła
209
3L (Gim.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
3L (Gim.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
209
3L (Gim.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
3L (Gim.)
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
210
3L (Gim.)
3 09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duż sala gimnastyczna 2
3L (Gim.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
3L (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
224
3L (Gim.)
Język polski
Alicja Awłasewicz
205
3L (Gim.)
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Łączna
227
3L (Gim.)
4 10:55 - 11:40 Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
duża sala gimnastyczna 1
3L (Gim.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
3L (Gim.)
Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
218
3L (Gim.)
Fizyka
Anna Zielińska
227
3L (Gim.)
Chemia
Anna Chilicka
217
3L (Gim.)
5 11:45 - 12:30 Matematyka
Anna Zielińska
227
3L (Gim.)
Chemia
Anna Chilicka
209
3L (Gim.)
Fizyka
Anna Zielińska
227
3L (Gim.)
Religia
Andrzej Kaleta
127
3L (Gim.)
Matematyka
Anna Zielińska
227
3L (Gim.)
6 12:35 - 13:20 Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
3L (Gim.)
Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
127
3L (Gim.)
Zajęcia techniczne
Mariusz Karasiński
210
3L (Gim.)
Zajęcia techniczne
Mariusz Karasiński
210
3L (Gim.)
Religia
Andrzej Kaleta
206
3L (Gim.)
7 13:25 - 14:10 Geografia
Katarzyna Berent
209
3L (Gim.)
  Edukacja dla bezpieczeństwa
Aneta Czepkowska
209
3L (Gim.)
Informatyka
Mariusz Karasiński
210
3L (Gim.)
 

Zegar

Pogoda

Kalendarium

Listopad 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny