Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Gimnazjum

Czcionka:

klasa III

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Język polski
Alicja Awłasewicz
205
3L (Gim.)

Język polski
Alicja Awłasewicz
205
3L (Gim.)

Wychowanie do życia w rodzinie
Małgorzata Łangowska
209
3L (Gim.)

Chemia
Danuta Kozińska
209
3L (Gim.)

 

2

08:55 - 09:40

Język polski
Alicja Awłasewicz
205
3L (Gim.)

Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
hala sportowa 2
3L (Gim.)

Historia
Agnieszka Łączna
127
3L (Gim.)

Zajęcia techniczne
Mariusz Karasiński
127
3L (Gim.)

Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
206
3L (Gim.)

3

09:50 - 10:35

Informatyka
Mariusz Karasiński
210
3L (Gim.)

Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
hala sportowa 1
3L (Gim.)

Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
hala sportowa 1
3L (Gim.)

Język polski
Alicja Awłasewicz
205
3L (Gim.)

Geografia
Katarzyna Berent
209
3L (Gim.)

4

10:55 - 11:40

Matematyka
Anna Zielińska
227
3L (Gim.)

Matematyka
Anna Zielińska
227
3L (Gim.)

Matematyka
Anna Zielińska
227
3L (Gim.)

Matematyka
Anna Zielińska
227
3L (Gim.)

Zajęcia techniczne
Mariusz Karasiński
127
3L (Gim.)

5

11:50 - 12:35

Biologia
Magdalena Żyła
209
3L (Gim.)

Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą
Anna Zielińska
205
3L (Gim.)

Geografia
Katarzyna Berent
209
3L (Gim.)

Biologia
Magdalena Żyła
209
3L (Gim.)

Chemia
Danuta Kozińska
209
3L (Gim.)

6

12:45 - 13:30

Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
hala sportowa 2
3L (Gim.)

Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Łączna
127
3L (Gim.)

Religia
Andrzej Kaleta
206
3L (Gim.)

Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
206
3L (Gim.)

Historia
Agnieszka Łączna
127
3L (Gim.)

7

13:40 - 14:25

Fizyka
Adam Kisiel
209
3L (Gim.)

Język niemiecki
Izabela Ludewicz - Odzeniak
206
3L (Gim.)

Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Duda
127
3L (Gim.)

Fizyka
Adam Kisiel
227
3L (Gim.)

Religia
Andrzej Kaleta
209
3L (Gim.)

klasa 3F

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Technika
Maja Nowicka
207
3F (Gim.)

Funkcjonowanie w środowisku
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Technika
Maja Nowicka
207
3F (Gim.)

Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
hala sportowa 2
3F (Gim.)

Funkcjonowanie w środowisku
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

2

08:55 - 09:40

Technika
Maja Nowicka
207
3F (Gim.)

Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Technika
Maja Nowicka
207
3F (Gim.)

Funkcjonowanie w środowisku
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
3F (Gim.)

3

09:50 - 10:35

Funkcjonowanie w środowisku
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Technika
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Funkcjonowanie w środowisku
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Technika
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Technika
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

4

10:55 - 11:40

Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Technika
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

5

11:50 - 12:35

Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
3F (Gim.)

Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

Plastyka
Mariola Andrzejewska
207
3F (Gim.)

6

12:45 - 13:30

 

Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
hala sportowa 1
3F (Gim.)

Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
hala sportowa 1
3F (Gim.)

Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
3F (Gim.)

Religia
Andrzej Kaleta
207
3F (Gim.)

7

13:40 - 14:25

 

 

Religia
Andrzej Kaleta
207
3F (Gim.)

 

Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
hala sportowa 1
3F (Gim.)

klasa 3H

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

 

Technika
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)

Funkcjonowanie w środowisku
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

Technika
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)

 

2

08:55 - 09:40

Funkcjonowanie w środowisku
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
3H (Gim.)

Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
hala sportowa 1
3H (Gim.)

Technika
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)

Technika
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)

3

09:50 - 10:35

Plastyka
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

Technika
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)

Funkcjonowanie w środowisku
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

Religia
Andrzej Kaleta
216
3H (Gim.)

Religia
Andrzej Kaleta
216
3H (Gim.)

4

10:55 - 11:40

Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
3H (Gim.)

Technika
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)

Plastyka
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

Muzyka z rytmiką
Piotr Głuszek
aula
3H (Gim.)

Plastyka
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

5

11:50 - 12:35

Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
hala sportowa 1
3H (Gim.)

Funkcjonowanie w środowisku
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

Plastyka
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

Funkcjonowanie w środowisku
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

Technika
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)

6

12:45 - 13:30

Plastyka
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

Technika
Bożena Siebers
216
3H (Gim.)

Plastyka
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
hala sportowa 1
3H (Gim.)

 

7

13:40 - 14:25

Plastyka
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

Plastyka
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

Plastyka
Agnieszka Łączna
216
3H (Gim.)

Wychowanie fizyczne
Paweł Hoszowski-Siarkiewicz
hala sportowa 1
3H (Gim.)

 

Zegar

Pogoda

Kalendarium

Listopad 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny